Єврорегіон «Ярославна» відзначає 5-річчя

Суспільство | 13:25, 9.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Єврорегіону «Ярославна» виповнюється 5 років. З цієї нагоди в Сумській та Курській областях пройде ряд святкових заходів.

 
В рамках святкування 5-річчя Єврорегіону в місті Свобода Золотухінського району Курської області пройде виставка, учасниками якої стануть підприємці Сумської та Курської областей, а також Республіки Білорусь. Також відбудеться Міжнародний круглий стіл на тему «Перспективи моделі прикордонного співробітництва. Єврорегіон «Ярославна» – 5 років спільної роботи.
 
Протягом всього часу існування Єврорегіону Сумська та Курська області демонстрували приклад транскордонного співробітництва, обмінювалися досвідом у сфері господарювання, а також спільно вирішували наболілі проблеми.
 
У рамках Єврорегіону «Ярославна» була створена спільна депутатська група Сумської обласної ради та Курської обласної Думи. Створення даної групи дозволило підготувати необхідні умови для спрощення перетину кордону жителями прикордонних областей Росії та України. В результаті були відкриті 6 місцевих пунктів пропуску, спрощено порядок перетину кордону.
 
Відчутні результати економічного співробітництва. За п'ять років кількість підприємців, які здійснюють експортно-імпортні операції зросла з 20 до 50. Також збільшився зовнішньоторговельний оборот між регіонами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: