У Конотопській місцевій прокуратурі – новий керівник

Відділ кадрів | 17:13, 23.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Керівником Конотопської місцевої прокуратури призначено Володимира Шилова.

Наказом Генерального прокурора від 19 лютого 2020 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Конотопської місцевої прокуратури призначено Шилова Володимира Володимировича.

21 лютого 2020 року, представляючи колективу Конотопської місцевої прокуратури новопризначеного керівника, заступник прокурора Сумської області Олександр Плескач зазначив, що Володимир Шилов – високопрофесійний та цілеспрямований прокурор, який зуміє організувати роботу прокуратури на належному рівні відповідно до вимог чинного законодавства та з урахуванням особливостей регіону.

У свою чергу Володимир Шилов подякував Генеральному прокуророві та прокурору Сумської області за надану довіру й запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб разом з колективом вибудувати конструктивну взаємодію з органами місцевої влади, правоохоронними органами та судовим корпусом задля виконання функцій і завдань, покладених на органи прокуратури.

Довідково: народився Володимир Шилов у 1988 році в м. Суми. У 2011 році закінчив Національну академію прокуратури України, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як стажист на посаді помічника прокурора Ковпаківського району м. Суми. Протягом 4 років працював на різних посадах в органах прокуратури Сумської області, у 2015 року за результатом конкурсу обійняв посаду заступника керівника Охтирської місцевої прокуратури. Попередня займана посада – заступник керівника Сумської місцевої прокуратури.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: