Німе кіно, зняте юними кінематографістами Конотопа, отримало диплом Міжнародного фестивалю

 Поділитися

Поділитися в

Фільм юних телевізійників ЦДЮТ отримав диплом авторитетного міжнародного фестивалю.

На початку вересня в м. Харків проходив десятий Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко». На суд поважного міжнародного журі було представлено близько півтори тисячі робіт із дев’яносто однієї країни світу.

У номінації «Кращий ігровий фільм дитячої телестудії» увійшла й отримала диплом  нова робота Зразкового творчого телевізійного об’єднання Конотопського ЦДЮТ «Ми плюс, Кон-такт». Комедія «Важливі доручення, що знята у стилі німого кінематографу і присвячена його першопрохідцям.

На ювілейні урочистості в Харкові, що проходили з 5 по 8 вересня, були запрошені тільки номінанти конкурсу, у тому числі й команда юних телевізійників Конотопського ЦДЮТ на чолі з керівником студії Олександром Платоновим. Крім цікавих майстер-класів членів міжнародного журі на дітей і дорослих чекала надзвичайно яскрава культурно-розважальна програма «Концерт Харківського симфонічного оркестру «100 років кіно музики», відомий мюзикл «Ти-особливий», святкове шоу «Битва фокусників», відвідування одного з найбільших у Європі гольф клубу «Superior» та величезного Центрального парку культури і відпочинку у його унікальними атракціонами тощо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: