Невеселі молочники: працівники конотопського молокозаводу 4 місяці не отримують зарплатні

Суспільство | 15:32, 8.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Конотопського молокозаводу, який входить до компанії «Мілкиленд», уже протягом 4 місяців не отримують зароблене. Попри критичну ситуацію, керівництво підприємства ігнорує засідання комісій з питань заборгованості по заробітній платі на підприємствах міста та злісно порушує законодавсто України про працю. Про це повідомляє міський сайт 05447.

Днями, у приміщенні міської ради відбулася нарада, присвячена розгляду проблемного питання і пошуку шляхів його вирішення. Під час обговорення з’ясувалося, що на молокозаводі зараз працює трохи більше 40 осіб.

З’ясувалося, що виробничі справи підприємства не в найкращому стані. Воно в основному займається прийомом молока та виготовленням плавлених сирків. Не покращила ситуацію і участь молокозаводу у тендері із забезпеченню продукцією закладів освіти та охорони здоров`я міста. Адже виграти конкурс конотопським молочникам не вдалося.

Найближчим часом представники місцевої влади та прокуратури обіцяють безпосередньо зайнятися питанням заборгованості. У цьому напрямку зокрема планується серія зустрічей з керівництвом «Конотопського молокозаводу» і «Мілкиленду». Адже у іншому випадку – постане питання про закриття підприємства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: