Найбільший у Росії онлайн-кінотеатр тепер доступний у всіх країнах СНД

noRSS, Суспільство | 17:09, 8.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

Українським користувачам відтепер доступна величезна бібліотека світового кіно. Російський сервіс ivi.ru пропонує справжню скарбницю кінострічок безкоштовно.

Всі сервіси сайту www.ivi.ru тепер відкриті для користувачів Інтернету не тільки з Росії, а й країн СНД, у тому числі: України, Казахстану, Республіки Білорусь, Молдавії, Вірменії, Узбекістану, Киргизії, Туркменії, Азербайджану, Таджикистану. Тут розміщена велика кількість стрічок провідних режисерів та виробників кінопродукції, що відомі на весь світ. Вибір від всесвітньої класики до прем’єр, каталог постійно оновлюється, аби запропонувати відвідувачам свіжі частини улюблених серіалів, фільми, які щойно зійшли з афіш кінотеатрів.
Зручний каталог

Користувачам доступні тисячі фільмів будь-якого жанру на вибір, серед них: бойовики, комедії, драми, романтичні та сімейні стрічки, детективи, фантастика та фентезі, мультфільми, тощо. Перейшовши у потрібний розділ, ви можете швидко відшукати цікавий варіант. Більш того, аби спростити вибір, сервіс обов’язково запропонує користувачу короткий опис стрічки чи серіалу, інформацію щодо акторів та світового рейтингу фільму.

Користуйтеся будь-яким пристроєм з виходом в Інтернет

Тепер, аби зазирнути до захоплюючого світу кіно, не обов’язково користуватися ноутбуком або комп’ютером, сервіс ivi.ru прекрасно пристосований до запуску на мобільних пристроях. Достатньо мати смартфон або планшет та підключення до Всесвітньої мережі. На сайті ви не знайдете докучливої реклами або нав’язливих послуг. Доступ по каталогу не потребує плати, а реєстрація займає кілька хвилин. Якщо ви не знаєте, що обрати, сайт запропонує вам найбільш популярні серед інших відвідувачів стрічки. Приєднуйтеся до аудиторії ivi.ru та насолоджуйтеся яскравим, якісним зображенням, найкращими кінофільмами усіх років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: