Навколоблокадні дискусії: голова ГО “Східний корпус” у Сумах назвав конотопську акцію “відволікаючим маневром та акцією самопіару”

Суспільство | 16:05, 3.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

“Голос Конотопа” повідомляв, що вчора до Конотопа знову приїхали активісти торгівельної блокади. Начальник штабу блокади підполковник Сергій Акімович заявив, що це попереджувальна акція, мета якої нагадати уряду про весняні обіцянки припинити закупівлю вугілля в Росії.

Повідомлялося, що серед учасників блокади “засвітилися” і двоє парламентарів: Єгор Соболєв та Семен Семенченко. Нардепи не втрималися від емоційних коментарів про продовження російсько-українських торгових відносин, а також доцільність відкриття нових редутів та “штовхання ветеранів АТО на рейки”.

На інформацію про черговий десант блокувальників в Конотопі,  тут же послідувала реакція активістів сумського осередку ГО “Східний корпус”. Зокрема очільник  націоналістичного об’єднання Денис Сокур оприлюднив у Фейсбук публікацію про своє бачення подій у Конотопі.

У загальних рисах йдеться про те, що конотопська акція – не що інше, як акція самопіару присутніх на заході політиків та  відволікаючий маневр від досі не вирішеної “сміттєвої проблеми”.

“В общем, какая-то странная блокада получилась – приехали, бегом сфотографировались, попиарились, в Фейсбук все выложили, сели в автобус и укатили. Мы даже не успели из Сум доехать до Конотопа, а «блокадников» уже и след простыл. То ли испугались, то ли они кроме совместного селфи больше ничего и не планировали”  – пише Денис Сокур.

comments powered by HyperComments