Художественная ковка

На свята конотопці зможуть доїхати до столиці додатковим потягом

Транспорт | 17:10, 17.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Укрзалізниця призначила курсування 5 регіональних поїздів на період з 19 по 21 червня, а також з 26 по 29 червня — напередодні й після Дня Конституції України — для додаткових перевезень пасажирів.

Так, на вказаний період призначено щоденне курсування регіональних поїздів: №896/895 Київ-Волинський — Конотоп, Шостка — Київ-Волинський, за розкладом з конотопа поїзд відправлятиметься о 03:09ночі, до Києва прибуватиме о 7:23 ранку. У зворотному напрямку конотопці зможуть з Києва о 9:46, у Конотоі він буде о 13.15.

 

Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50% місць.

Нагадаємо, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах виключно в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції — не менше 1,5 м, а при виявленні симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.

У разі збільшення попиту Укрзалізниця готова призначати ще поїзди в напрямках, де послаблені карантинні заходи, але закликає пасажирів виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом, адже лише свідоме ставлення та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.

comments powered by HyperComments