На Сумщині з метою дестабілізації ситуації плануються масові заворушення

Суспільство | 13:54, 30.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронними органам області отримано оперативну інформацію про те, що після затримання на Сумщині ряду кримінальних авторитетів, проведення обшуків у даних осіб та оголошення деяких у розшук, з метою помсти правоохоронцям та незаконного втручання в їхню діяльність два кримінальних авторитети спланували низку провокаційних кримінально-караних діянь, спрямованих на дискредитацію правоохоронних органів Сумської області.

Зокрема, зазначені особи профінансували викид в ЗМІ надуманої негативної інформації стосовно працівників правоохоронних органів Сумщини, як привід для запланованих ними надалі масових заворушень у м. Суми силами приїжджих «активістів» під виглядом громадських протестів проти «свавілля правоохоронних органів».

Безпосередньо організацією виконання протиправних доручень вищевказаних кримінальних авторитетів займається місцевий адвокат, який в свою чергу спирається на допомогу одного з народних депутатів України.

Кримінальні авторитети на даний час переховуються в Російській Федерації, що дає підстави вважати наявність впливу російських спецслужб на заплановані провокації в прикордонній області.

На даний час задокументовано факт надання протиправних вказівок одній журналістці, яка зараз активно «працює» на Сумщині.

Вказані відомості внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 294 (організація масових заворушень) КК України та розпочато досудове розслідування. Вживаються заходи по встановленню всіх обставин кримінального правопорушення та недопущення дестабілізації ситуації на Сумщині. За вказаною статтею передбачено позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Прокуратура області застерігає недобросовісних представників засобів масової інформації та громадян від оприлюднення та поширення замовних проплачених матеріалів, на меті яких є дискредитація правоохоронних органів та подальша дестабілізації ситуації в Сумській області у вигляді спланованих масових заворушень, що є кримінально-караним злочином.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: