На Сумщині відкриється новий завод: що вироблятимуть та кого візьмуть на роботу?

Суспільство | 19:30, 26.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах незабаром відкриється нове підприємство. Будівництво нового промислового об’єкта вже виконано на 95% – повідомляє СТС.

Мова йде про завод «GualaPack» розташований на Курському проспекті, який буде виготовляти упаковку для дитячого харчування та харчування для домашніх тварин.

На підприємстві буде створено 300 робочих місць. Але стати працівником заводу – завдання із серії “місія неможлива”. У кого відсутня вища освіта шанси взагалі відсутні. Доплата за те, що ви не палите 40грн/міс. За вивчення  англійської мови – теж передбачене матеріальне заохочення. Середня з/п в цеху 11-12тисяч гривень.

В цехах стерильно. Енергозбереженню приділяється дуже багато уваги. Все тепло в процесі життєдіяльності нового заводу буде використовуватись повторно. В перспективі на потужностях підприємства заплановане будівництво екозаводу.

Окрема розмова про с/г напрямок групи. Акціонер Володимир Заєць називає цей напрямок перспективним. Наразі в обоймі групи «GualaPack» уже три агрофірми в Конотопському, Сумському та Краснопільському районі. Кінцева мета-створення підприємства з переробки молока і продаж на експорт сухого молока.

Повідомляється, що офіційне відкриття цеху орієнтовно заплановане на липень цього року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: