На Сумщині продовжують латати дороги

Дороги | 11:10, 2.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській області тривають аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення.

На сайті САД зазначають, що аварійні роботи з ліквідації ямковості – це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

На  замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг , які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С).   Тривають вони, здебільшого,  на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтувалися.

Станом на  01 березня 2019 для проведення аварійних робіт було залучено 6 бригад підрядних організацій, які  працювали на дорогах загального користування державного значення.

Аварійна ліквідація  ямковості проводилася:

НА РЕГІОНАЛЬНИХ ДОРОГАХ                         

– а/д Р-44 Суми-Путивль-Глухів                                        1

-а/д Р-60 КРОЛЕВЕЦЬ-Конотоп-Ромни-Пирятин          1

– а/д Р-61 Батурин-Конотоп-Суми                                    2

а/д Р-65 КПП «Миколаївка»-СЕМЕНІВКА-  Новгород СІВЕРСЬКИЙ-ГЛУХІВ- КПП «КАТЕРИНІВКА»                                                                       2

Ліквідовано 93 кв. м ямковості та деформацій покриття, з  початку проведення робіт у поточному році – 1691 кв. м ямковості.

На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном.

Служба автомобільних доріг у Сумській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Прес-служба САД у Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: