На Сумщині продають мед без документів

ВАЖЛИВО!, Споживач | 13:13, 11.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області провели позапланові заходи контролю фізичних осіб-підприємців, які здійснюють реалізацію фасованого квіткового меду в деяких супермаркетах Сум. В ході перевірки з’ясували, що на упаковках меду не вказано найменування оператора ринку харчових продуктів, який є виробником (фасувальником) і відповідальний за інформацію про харчовий продукт. Дану продукцію підприємці отримували від виробника, який не має експлуатаційного дозволу на здійснення діяльності, пов’язаної з виробництвом та / або зберіганням харчових продуктів тваринного походження. Тобто виробник не мав права виготовляти і реалізовувати такий мед, а підприємці – закуповувати і пропонувати покупцям, адже оборот такого заборонений законодавством України.

За результатами перевірок підприємців, які здійснюють такий оборот, були складені протоколи про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров’я і благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти і кормах. Підприємцям вручено обов’язкові до виконання приписи про неможливість реалізації меду, обіг якого заборонено законодавством України.

При перевірці виробника даного меду з’ясовано, що він робив мед, не маючи на це права, згідно законодавства України, при цьому наносив на маркування неточну інформацію.

Рішенням Головного державного ветеринарного інспектора Сумської області підприємця-виробника зобов’язали вилучити з продажу мед, обіг якого заборонено законодавством України.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області тривають заходи щодо недопущення обігу незаконно виготовленої продукції.

Про це інформує Головне управління Держпродспожив служби в Сумській області.

comments powered by HyperComments