На Сумщині під час засідання ради регіонального розвитку молилися за Україну і нашу область

Влада, Суспільство | 13:41, 26.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО подякував жителям Сумщини за те, що кожен на своєму місці розбудовував  область.

«Запроваджені Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ та Урядом реформи стали визначальним фактором у розвитку нашої держави і Сумської області зокрема, – говорив він. – Протягом попередніх п’яти років Україна обрала вектор свого розвитку. Ми чітко знали, куди прямуємо, і обрані нами стратегічні пріоритети стали могутньою хвилею принципових змін, які запустили у громадах механізми саморозвитку та саморегулювання».

Очільник області подякував вчителям, лікарям, воїнам АТО та ООС, головам ОТГ, міським головам та іншим представникам місцевого самоврядування, головам райдержадміністрацій, депутатам всіх рівнів за плідну співпрацю: «Наша спільна робота була спрямована виключно на розвиток Сумщини, а отже й України».

Закликаючи учасників засідання Ради регіонального розвитку  до спільної молитви, Микола Клочко зазначив: «Помолімося ж сьогодні за світле майбутнє України, за кожного українця, кожного жителя Сумщини. Нехай буде з нами усіма віра і Божа Благодать».

Молитву провів керуючий архієрей єпархії, архієпископ Сумський і Охтирський Православної Церкви України МЕФОДІЙ.

«Ламати просто, будувати важко, – зазначив владика Мефодій. – Тож нехай Господь благословляє нас усіх у наших трудах на благо Сумщини та України і дає нам силу і терпіння».

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: