На Сумщині надається одноразова матеріальна допомога учасникам АТО/ООС та сім’ям загиблих

 Поділитися

Поділитися в

У 2019 році на зазначені цілі заплановано – 4,5 мільйона гривень з обласного бюджету

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, на черговому засіданні комісії розглянуто 6 заяв від постраждалих. За результатами розгляду документів надано матеріальну допомогу всім заявникам на загальну суму 150 тис. гривень.

Всього з початку року надано допомогу 9 сім’ям загиблих та 88 постраждалим при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 2,2 млн. гривень, та 9 сім’ям загиблих на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 229,5 тис. гривень.

Довідково: Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки, передбачено надання одноразової матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції а також матеріальної допомоги сім’ям загиблих (тих, що пропали без вісті), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції на поліпшення житлово-побутових умов проживання.

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету. Матеріальна допомога надається постраждалим у розмірі 25 тис. гривень та сім’ям постраждалих у розмірі 100 тис. гривень, на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: