На Сумщині можна платити за кабельне телебачення та Інтернет через QR-код від ПриватБанку

Суспільство | 20:30, 29.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Сумщини мають можливість сплачувати комунальні платежі за допомогою QR-коду Сумського розрахункового центру, за навчання у ВУЗах, а з липня – приєдналися компанії послуг кабельного телебачення та Інтернет.

Відтепер платежі за кабельне телебачення та інтернет-компаній: СІТБ, ФОП Козленко, SITV, ФОП Красніков В.В., ІТК Інтернет, SITV Інтернет (ФОП Перов О.О.), СІТБ Плюс, ТОВ Сумські телекомсистеми, ТОВ ТРК Майбуття – можна швидко оплатити за допомогою технології QR-код.

Технологія миттєвої безконтактної оплати за допомогою QR-коду у мобільному додатку Приват24 стрімко впроваджується в усіх куточках України. Транспорт, комунальні платежі, оплата навчання у ВУЗах, дитячих садочках і навіть у зоопарку та музеї – це не повний перелік QR-послуг, які діють у регіонах нашої країни.

Сама технологія “Платежі за QR-кодом” є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно оплачувати платежі в будь-якій точці країни.

“ПриватБанк постійно вдосконалює технології, щоб клієнти заощаджували не тільки час, а і гроші. Більшість сумчан вже відчули усі переваги миттєвої оплати QR-кодом комунальних платежів, безконтактної оплати в тролейбусах та автобусах міста Суми, трамваях міста Конотоп, – говорить керівник напрямку «Платежі населення» Вікторія Рудь. – Уже в липні споживачі інтернет-послуг, кабельного телебачення отримають квитанції з QR-кодом і відчують усі переваги миттєвої оплати”.

Оплата комунальних платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, натиснути значок QR, відсканувати QR-код з квитанції та обрати картку для оплати. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у касах відділень ПриватБанку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: