На Сумщині кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ зменшилась ще на 3,9 %

ВАЖЛИВО!, Офіційно | 11:34, 3.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це доповів під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині Купрейчик начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов.

Повідомляють на офіційному сайті СОДА.

За його словами, станом на 28 лютого захворюваність населення області на грип та ГРВІ перевищує пороговий рівень на 7,5%, що менше на 3,9% у порівнянні з минулим тижнем. Загальна кількість захворілих протягом звітного періоду склала 6123 особи, з яких діти – 3965. Такі показники відповідають епідпроцесу з низькою інтенсивністю.

Наразі епідпоріг перевищений у 6 районах та 4 містах області: Білопільському, Буринському, Великописарівському, Лебединському, Охтирському, Сумському та містах Конотоп, Охтирка, Ромни, Лебедин.

У відділеннях та палатах інтенсивної терапії Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й. Красовицького перебуває 2 особи. Взагалі в області за весь період зареєстровано 4 летальні випадки, де причиною смерті була двобічна пневмонія внаслідок грипу.

За підсумками наради Ірина Купрейчик надала доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо посилення інформаційної кампанії у навчальних закладах області з питань запобігання та профілактики будь-яких вірусних інфекцій.

Щодо актуального питання про поширення коронавірусу, то на сьогодні в Україні немає жодного підтвердженого випадку зараження цією вірусною інфекцією.

Рекомендації для громадян щодо запобігання  коронавірусу можна знайти за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/rekomendacii-dlja-gromadjan-schodo-koronavirusu-2019-ncov

Більше рекомендацій для громадян на сайті Центру громадського здоров’я

Нагадуємо, що Міністерство охорони здоров’я України та координаційний штаб щоденно надають актуальну інформацію про випадки захворювання, спричинених новим коронавірусом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: