На Сумщині через борги планують відключати телевежі

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з тим, що заборгованість Сумської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення у Білопіллі за 2 місяці досягла понад 400 тисяч гривень, ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” подала до ПАТ “Сумиобленерго” заявку на відключення об’єкта від електропостачання. Про це директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак повідомила під час апаратної наради при голові Сумської облдержадміністрації.

4 березня 2019 року ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” направила звернення до ПАТ “Сумиобленерго”, яке, в свою чергу, попередило Сумську філію Концерну РРТ у Білопіллі про загрозу знеструмлення.

Відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії відключення від електропостачання СФ Концерну РРТ у Білопіллі відбулося 20 березня. Протягом 2 днів, а саме 22 березня, після погашення заборгованості електропостачання об’єкта було відновлено.

Аналогічна ситуація склалася і з Тростянецькою вежею СФ Концерну РРТ. Електропостачання теж відновили після сплати боргу в сумі більше 400 тисяч гривень.

На 28 березня заплановано відключення Шосткинської телевежі, заборгованість якої, враховуючи березень місяць, становить 595 тисяч гривень. А на 3 квітня – відключення Сумської радіотелевізійної передавальної станції, що заборгувала 337 тисяч гривень. Крім того, наразі постає питання заборгованості СФ Концерну РРТ за березень. Білопільська і Тростянецька РТПС вже на сьогодні повинні сплатити більше 171 тисячі гривень та понад 167 тисяч гривень відповідно, – резюмувала директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: