На сайті “Голос Конотопа” доступна функція БЛОГИ

Суспільство | 17:28, 12.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Відучора на сайті “Голос Конотопа” почала функціонувати функція БЛОГИ, в якій наші читачі можуть ділитися своїми думками, спостереженнями, фото та відеозвітами тих чи інших подій, вести дебати, обмінюватися інформацією.

Блог це свого роду онлайн-щоденник, який може відвідувати і читати абсолютно будь-який користувач Інтернету. Записи в блогах називаються постами і розташовуються в хронологічному порядку. Як правило, найсвіжіші – нагорі. Крім того, на блогах є архів і пошук, за якими можна знайти цікаві записи – за прізвищем автора, за популярністю та за кількістю публікацій. Крім того, у блогах є можливість коментувати пости, залишені автором.

Щоб стати автором такого онлайн-щоденника, достатньо визначитися з тематикою ваших майбутніх повідомлень, повідомити про свій намір  редакцію, зареєструватися на сайті і відповідно до інструкцій завести свій блог .

Тематика блогів може бути різною: політика, громадська діяльність, психологія, подорожі, освіта, мода, краса, музика, кіно, спорт. В блозі можуть бути присутні як текстовий, так і графічний, відео- та аудіоконтент.

Вимоги до авторів блогів.  Інформація повинна викладатися мовою, доступною кожному, хто відвідує блог. Стиль викладу може бути науково-популярним чи розмовним, але в рамках пристойності. Ніяких жаргонізмів і ненормативної лексики.

В блозі забороняється: розповсюджувати інформацію про продаж зброї, лікарських засобів, розповсюдження порнографії.

Не дозволяється публікація чужих матеріалів без посилання на автора і першоджерело (в т. ч. використання  цитат).

Заборонені дії, що порушують принципи моралі та етикету, прояви расової, національної, релігійної, мовної та ідеологічної нетерпимості, заклики до насильства, повалення легітимної влади та інші висловлювання, що порушують чинне законодавство, що порочать честь і гідність, порушують права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також дії, які носять непристойний або образливий характер; порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок.

Автор не має права здійснювати розміщення матеріалів рекламного або агітаційного характеру, комерційних пропозицій, антиреклами, «листів щастя» тощо.

Автор блогу ОСОБИСТО відповідає за достовірність інформації, яку він поширює. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальності за зміст оприлюднених блогів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: