На період карантину у школах Конотопщини учнів навчатимуть дистанційно

Суспільство | 17:55, 17.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

На період карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року у районних закладах освіти організований дистанційно навчальний процес – повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Вербняк.

Відповідно до офіційно затвердженого у закладі розкладу уроків, педагоги діляться теоретичним та практичним матеріалом у групах у мережі фейсбук, використовують безкоштовні ресурси для онлайн-освіти:

– «На урок» (завдання для учнів різного віку, а також для підготовки до ЗНО); фонд «Відкрита політика» (курс відеоуроків для підготовки до ЗНО); www.Living- democracy.com.ua (розробки уроків, методичні рекомендації, відео та інформаційні матеріали для вчителів, батьків); «Mій клас», «Nova schola»; Оксана Коваленко, математика – безкоштовний доступ до всіх онлайн курсів; [email protected] ( інформатикa); блог Марії Bізінської (укр.мова та літ.); Google (https://drive.google.com); One drive від Microsoft (https://onedrive.live.com); дистанційні портали LMS, напрям МООDLE тощо.

Як пояснив головний освітянин району, педагоги планують свою свою діяльність під час карантину на кожний день, погоджують їх щоденно з адміністрацією для забезпечення безперервного процесу навчання учнів. Використовують усі можливі варіанти в організації освітнього процесу з предмету, відслідковують та використовують досвід роботи колег (вебінар Ломаки Вікторії Василівни, вчителя вищої категорії із м.Суми «6 платформ для дистанційного навчання під час карантину, репетиторства, курсів тощо»; Ірина Терещенко – Союз освітян України. «Дистанційне навчання. Як організувати»).

Окрім того, працівники освіти району провели роз’ясновальну роботу з батьками щодо їх безпосередньої відповідальності та особистого контролю за процесом навчання учнів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: