На офіційному сайті міськради оприлюднили результати таємного голосування 26-ї сесії “за зачиненими дверима”

 Поділитися

Поділитися в

На офіційному сайті Конотопської міської ради з’явилися  результати поіменного голосування за рішення 26-ї сесії, яке відбувалося 28 серпня у стінах Конотопської райдержадміністрації у закритому режимі.

На інформресурсі оприлюднено протоколи таємного голосування про дострокове припинення повноважень Артема Семеніхіна та Олени Багрянцевої, прийняття бюджету, затвердження деяких міських програм, а також про обрання нового секретаря міської ради та заступникв міського голови . Ознайомитися з ними детально можна за посиланням – результати голосування 26-ї сесії.

Згідно опублікованих документів 26 депутатів одноголосно підтримали рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Конотопа Артема Семеніхіна та секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої та про міський бюджет на 2018-й рік. Також більшістю депутатських голосів було пітримане прийняття ряду міських програм (детальніше за посиланням)

Визначилися депутати із тими, хто виконуватиме  обов’язки секретаря Конотопської міськради. Більшістю (21 голос – “за”) була підтримана кандидатура Тетяни Сизон (“Рідне місто”). Також було затверджено заступників голови: ними стали представник БПП Тарас Омельченко (перший заступник), Інна Пащенко з “Самопомочі”, а також екс-депутат міськради та журналіст Володимир Максименко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: