На Конотопщину з’їхались методисти з усієї Сумщини + ФОТО

Освіта, Суспільство | 09:03, 27.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Конотопському районі відбувся дводенний обласний науково-практичний семінар завідувачів методичних кабінетів.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

«Пропедевтика профілізації – превентивна дія переходу до «Нової української школи» – ця тема стала предметом обговорення педагогічних працівників зі всієї Сумщини.

Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та шкільної освіти Ірина УДОВИЧЕНКО поінформувала присутніх щодо методичного поступу до нової української школи, зупинившись на засадах педагогіки і партнерства, прийомах і технологіях навчання, спільному виборі доцільних дієвих форм, формуванні особистісно значимого випускника.

Про досягнення та виклики на шляху до створення НУШ у Конотопському районі доповів начальник відділу освіти Микола ВЕРБНЯК. За основною тематикою про пропедевтику профілізації та перспективи сучасної освіти в умовах впровадження Концепції НУШ у районі розповіла завідувач районного методичного кабінету Ірина САВЧЕНКО.

По закінченню пленарної частини семінару розпочалася наочна практична, під час якої відвідали Юрівський НВК, що за результатами останнього ЗНО увійшов у ТОП-200 кращих закладів загальної середньої освіти України, зайнявши в цьому рейтингу 142 місце, 12 місце в області та перше в районі.

Для завідувачів методичних кабінетів області були проведено майстер-клас «рецепт вдалого уроку».

Про особливі підходи до управлінських рішень керівника закладу в оновленні матеріально-технічної бази закладу загальної освіти розповідала директор Гружчанського НВК Галина ВЕРЕЩАКА. У цьому ж закладі було проведено тренінг з елементами майстер-класу «Один день у НУШ» – нові формати освіти: навчаємо ефективно і радісно».

Підсумовуючи результати першого семінарського дня, гості з Сумщини відзначили значну роботу своїх колег з Конотопщини та зазначили, що отримали неоціненний досвід співпраці у вертикалі педагогіки партнерства у взаємодії дітей, батьків, учителів, адміністрації відділу освіти та керівників районної влади. Характерними називали такі якості як щирість, професійність, позитивність, доброзичливість, гостинність.

Наступного дня семінар продовжився в навчальних закладах села Попівка.

У Попівському НВК І-ІІІ ст. було представлено пропедевтичну мозаїку «Запровадження в урочний і позаурочний час форм і методів роботи у пропедевтиці профілізації», позаурочний захід «Відкрий для себе незнайомі грані математики».

У Попівському НВК І-ІІ ст. на гостей району чекала арт- терапевтична вправа «Створення моделі здобувача освіти нової української школи», а заключним акордом семінару став майстер-клас «Виготовлення топіарії на осінню тематику».

Подяки ректора СОІППО Ю.О.Нікітіна отримали директори і колективи Юрівського, Гружчанського, Попівського І-ІІ ст., Попівського І-ІІІ ст. навчально-виховних комплексів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: