На Конотопщину чекає відключення аналогового ТБ: що треба знати про перехід на “цифру”?

Суспільство | 11:00, 11.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Прес-служба Конотопської РДА нагадує жителям завчасно подбати про перехід на “цифру”.

Зазначається, що відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2.

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися 31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

Також інформування населення Конотопського району здійснюється сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської райдержадміністрації за номером телефону 2-30-57.

З основними типовими питаннями та відповідями щодо переходу до цифрового телебачення можна ознайомитись ТУТ Презентація “ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ”

Примітка: Отримання цифрового сигналу в Конотопському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області. Це важливо для налаштування напрямку вашої антени!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: