На Конотопщині ЗНО складатимуть 95 випускників

Освіта, Суспільство | 11:00, 7.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

У районі триває підготовка старшокласників до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року 95 випускників району складатимуть ЗНО-2018.

За ініціативи заступника голови Конотопської райдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО у районному відділі освіти відбулася робоча зустріч директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА та куратора Сумської області з питань зовнішнього незалежного оцінювання Валерії ХАНІКОВОЇ з директорами шкіл Конотопського району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ.

Тема зустрічі – аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти Конотопського району у 2017 році.

Звертаючись до освітян району, Олександр СИДОРЕНКО наголосив на тому, що сьогодні основне завдання педагогів – виховання конкурентоспроможних особистостей. За допомогою ЗНО здійснюється моніторинг, оцінка знань та компетентностей випускників шкіл в Україні. На результати такого оцінювання, в першу чергу, впливає якість проведення уроку, як основної організаційної форми освітнього процесу, та якість і систематичність внутрішнього шкільного контролю з боку адміністрації школи.

Детальний аналіз результативності ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови серед випускників Конотопського району за статистичними даними 10 років проведення ЗНО презентувала Валерія ХАННІКОВА. Значна увага була приділена саме аналізу результатів ЗНО – 2017 випускників закладів освіти Конотопського району за показником «не склав» та за показником «180 балів і більше».

«Головне завдання адміністрації закладів — допомогти дітям підготуватися до оцінювання», -зазначила директорам шкіл Тетяна ШЕРУДИЛО.

За підсумками наради, визначені першочергові завдання, а саме: вибудувати в кожному навчальному закладі ефективну систему роботи з підготовки до ЗНО; підвищити відповідальність вчителів за проведення уроків; здійснювати в кожному закладі систематичний контроль за відвідуванням учнів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: