На Конотопщині зменшується захворювансть на туберкульоз

 Поділитися

Поділитися в

Про стан епідеміологічної ситуації з ВІЛ-інфекції /СНІДу, захворюваності на наркоманію та туберкульоз у 2018 році та 1 півріччі 2019 року в Конотопському районі обговорювали на нещодавно проведеній районній координаційній раді.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У засіданні взяли участь представники райдержадміністрації, очільник та завідувачі лікувально-профілактичних закладів КНП «ЦПМСД» Конотопської районної ради, КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Давидова».

Основна увага була приділена аналізу роботи з протидії захворювання на туберкульоз. За даними медичних закладів у Конотопському районі серед сільських жителів за 3 місяці 2019 року зареєстровано 6 випадків захворювань на туберкульоз (з них 4 – туберкульоз легень, занедбаних випадків не зареєстровано), проти 7 – за аналогічний період 2018 року (4 занедбаних випадки).

Зменшення показників захворюваності свідчить про результативність проведених в районі профілактичних заходів, зокрема кількість обстежених флюорографічно за 3 місяці поточного року зросла на 6%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, та становить 3787 осіб.

За результатами обговорень присутніми членами районної координаційної ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз та ВІЛ-інфекції /СНІД прийняті рішення щодо проведення якісних профоглядів населення району з метою раннього виявлення туберкульозу та недопущення тяжких деструктивних форм, зокрема активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи медичними працівниками КНП «ЦПМСД» серед сільського населення про відповідальну поведінку, навички здорового способу життя тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: