Художественная ковка

На Конотопщині злочинів проти влади стало менше, проте збільшилась кількість грабежів

Суспільство | 16:00, 27.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопською місцевою прокуратурою було ініційовано та проведено координаційну  нараду керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупції, у тому числі їх організованим проявам, розроблено комплекс невідкладних заходів щодо посилення ефективності цієї діяльності.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Разом з іншими правоохоронними органами створено 2 спільні слідчо-оперативні групи для розкриття і розслідування окремих тяжких злочинів, 2 спільні групи по боротьбі з окремими видами злочинів.

Завдяки вжитим скоординованим заходам криміногенна ситуація залишається стабільною.

За 6 місяців 2017 року на території району обліковано 1021 злочини, що на 21,6% менше ніж за аналогічний період минулого року.

По Сумській області спостерігається зменшення кількості облікованих злочинів на 9,7%.

Питома вага тяжких та особливо тяжких злочинів становить 30,2% та 2,5% відповідно. Окрім того, спостерігається суттєве зменшення кількості облікованих злочинів середньої та невеликої тяжкості на 37,7% та 22,2%.

На території району скоєно 4 умисних вбивства проти 5 у першому півріччі 2016 року, які розкрито.

Скоротилася кількість вчинених злочинів проти власності 368 проти 530 (-30,5%), у тому числі крадіжок – з 409 до 243 (-40,6%). Водночас, на території міста дещо збільшилось кількість вчинених грабежів з 18 до 22.

На території міста Конотоп сталою є тенденція до зменшення кількості злочинів, вчинених окремою категорією осіб: неповнолітніми (-14,3%), групою осіб (-36,4%), жодного злочину не вчинено іноземними громадянами.

Окрім того, на 34,5% зменшилась кількість облікованих злочинів проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, вчинених на території м. Конотоп.

Завдяки чіткій позиції Конотопської місцевої прокуратури щодо реалізації конституційного принципу невідворотності кримінальної відповідальності у першому півріччі 2017 року до суду скеровано на 35,7% більше кримінальних правопорушень у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (319 проти 235).

Продовжується робота зі здійснення захисту конституційних прав і свобод громадян та економічних інтересів держави.

Так, протягом звітного періоду Конотопською місцевою прокуратурою заявлено 8 позовів на загальну суму 2 461 тис. грн. На даний час задоволено 7 позовних заяв на 2 424 тис. грн. Реально стягнуто на розрахункові рахунки відповідних бюджетів кошти у розмірі 2 079 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: