Художественная ковка

На Конотопщині зарибили водойми + ФОТО

Екологія | 10:13, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

5 листопада в рамках Загальнодержавної програми відтворення водних біоресурсів у річки Сейм та Куколка, які знаходяться поблизу села Озаричі та у селі Вирівка Конотопського району, були запущені понад 50 000 мальків білого товстолоба та карпа.

Про це повідомляють на сайті Конотопської міської ради

Це стало можливим завдяки ініціативі та сприянню народного депутата України Ігоря Молотка. Слід зазначити, що це перший випадок, коли державні кошти були виділені на зариблення річок Сумщини, які належать до категорії середніх, і на які дія Програми раніше не розповсюджувалася.

80% товстолоба та 20% карпа запустили у водойми Конотопщини з метою їх очищення від планктонів та водоростей. Прохолодні осінні дні вважаються найкращими для переселення – у спеку вода не комфортна для риби.

Як прокоментував Директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА Ігор Кривозуб, річка Сейм входить до Регіонального парку «Сеймський» та є частиною Смарагдового поясу України. Проте це не свідчить про те, що зариблення тут проводити не можна – про що зараз ведуться дискусії в мережі Інтернет. Усе проходить згідно з Державною програмою та отриманими дозволами.

Сьогодні ми маємо більше хвилюватися про розвиток браконьєрства та несанкціонований продаж річкової риби, ніж про зариблення річок, – резюмував пан Кривозуб.

Роботи із вселення молодняка рослиноїдних риб здійснювалися в присутності рибалок, представників громадськості, а також керівництва міської та районної адміністрацій. Зариблення проводив «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: