На Конотопщині запрацював “Інклюзивно-ресурсний центр” + ФОТО

Освіта, Подія | 14:17, 17.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

14 грудня у районному центрі урочисто відкрито комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Конотопської районної ради, де кваліфіковані фахівці надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та допомагатимуть їх соціальній адаптації.
Представники районної влади, ОТГ, а також особливі дітки у супроводі батьків змогли побачити, які умови створені у Центрі для розвитку: обладнані сенсорна кімната, в якій діти зможуть розслабитись, зосередитись та підготуватись до роботи; кабінет вчителя-логопеда для виправлення вад мовлення; кабінет практичного психолога та вчителя-дефектолога для проведення корекційних занять.
Як прокоментував голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО, заклад покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання. Також фахівці здійснюватимуть виїзди в навчальні заклади району з метою надання методичної та іншої допомоги. «Інклюзивно-ресурсний центр» надаватиме послуги дітям Конотопського району, Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. Послуги центру є безкоштовними.
Щасливі дитячі обличчя та усмішки батьків стали усім нам винагородою за складну роботу при створенні інклюзивного центру. Враження дітей та відгуки батьків, що його відвідали красномовно сказали про те, що ми рухаємось в правильному напрямку, наприкінці відмітила директор комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Віта МАНЄШКІНА.
comments powered by HyperComments