На Конотопщині з початку року відсутня заборгованість по заробітній платі

Суспільство | 10:03, 22.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

«За даними моніторингу фахівців відділу праці управління соціального захисту населення станом на 1 серпня заборгованість з виплати заробітної плати відсутня», – проінформувала під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат начальник відділу праці УСЗН Олесі ОЛЕФІРЕНКО.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО відзначила позитивну динаміку, адже у районі відсутня заборгованість із виплати заробітної плати вже більше півроку.

На засіданні комісії були заслухані питання про стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Особливу увагу приділили вирішенню питання ведення обліку і погашення боргу зі сплати єдиного соціального внеску фізичними та юридичними особами-підприємцями району, що адмініструє Конотопська ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області.

Присутні проаналізували причини не погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, єдиного соціального внеску, що адмініструє Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України та Конотопська ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області.

Підсумовуючи результати засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на подальшій роботі щодо недопущення виникнення заборгованості з заробітної плати у майбутньому та вжитті роботодавцями дієвих заходів стосовно зменшення боргів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та до Конотопської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: