На Конотопщині з початку року боргів по зарплаті немає

 Поділитися

Поділитися в

Станом на 1 квітня заборгованість з виплати заробітної плати у районі відсутня. Про це повідомляє Конотопська РДА.

Як зазначила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, це є позитивною динамікою, адже у районі відсутня заборгованість із виплати заробітної плати вже протягом п’яти місяців.

На засіданні комісії були заслухані питання про стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Присутні проаналізували причини не погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Підсумовуючи результати засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на подальшій роботі щодо недопущення виникнення заборгованості з заробітної плати у майбутньому та вжитті роботодавцями дієвих заходів стосовно зменшення боргів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: