На Конотопщині є проблеми з соціальною та професійною адаптацією АТОвців

АТО, Суспільство | 09:00, 10.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про шляхи їх вирішення шйла мова під час спільного засідання ради ветеранів та учасників АТО і координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Під час засідання мова йшла про роботу Попівської сільської ради з учасниками АТО та їх сім’ями, проведення професійної адаптації, психологічної реабілітації та оздоровлення, забезпечення сімей учасників АТО дровами, оздоровлення дітей, медичне обслуговування. Основний акцент було зроблено на проблемних питаннях.

Це, насамперед, відсутність стандартів психологічної діагностики та форм документів з організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, внаслідок чого не проводиться психологічна реабілітація.

Також на сьогоднішній день є проблема недостатнього фінансування з державного бюджету для виконання заходів з соціальної та професійної адаптації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності.

Зокрема, станом на 01.06.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 13 осіб, бажаючих пройти навчання та отримати посвідчення водія автотранспортних засобів відповідної категорії, додаткова потреба в коштах становить 77,1 тис.грн.

Не вирішено до цього часу і питання забезпечення твердим паливом (дровами) 52 сімей учасників АТО.

«Влада зацікавлена тільки у позитивному вирішенні нагальних проблем АТОвців і всіляко сприятиме їх розв’язанню», – підсумувала заступник голови Конотопської РДА Тетяна ШЕРУДИЛО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: