Художественная ковка

На Конотопщині вже готуються до ЗНО

Наші діти, Освіта | 14:37, 13.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під час районних батьківських зборів, що пройшли у приміщенні Конотопського професійного аграрного ліцею за участю педагогів, учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ та їх батьків, обговорили методичнi рекомендації стосовно пiдготовки та проведення ЗНО у 2019 році.

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА

Захід такого формату, що вже втретє організовується районним відділом освіти спільно з районним методичним кабінетом, продемонстрував свою результативність та служить підвищенням ефективності підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Про загальні аспекти ЗНО розповів т.в.о. начальника районного відділу освіти Сергій Поляченко. Методист районного методичного кабінету Світлана Заєць зупинилась на нормативно-правовому забезпеченні, особливостях та визначених термінах проведення ЗНО-2019.

Завідувач районного методичного кабінету Ірина Савченко та методист районного методичного кабінету Ірина Козловська прокоментували організацію проведення ЗНО з української мови та літератури, історії, математики.

Практичний психолог Бочечківського НВК О.Шаповал зупинилась на психологічній підготовці до ЗНО.

По завершенню зборів випускники, батьки та педагоги здійснили екскурсію закладом, відвідали центр національно-патріотичного виховання, що нещодавно відкрився у стінах ліцею.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: