На Конотопщині визначили кращих державних службовців + ФОТО

Суспільство | 11:00, 25.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч у І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» загалом взяли участь 15 державних службовців: 3 – у номінації «Кращий керівник» та 12 – у номінації «Кращий спеціаліст».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Зі словами привітання та побажання успіхів і перемог до конкурсантів звернувся керівник апарату райдержадміністрації Віктор ЗАБІЯКА. Посадовець зазначив, що «Кращий державний службовець» має особливе значення у контексті підтримки кращих професіоналів у сфері державного управління, поширення досвіду їх діяльності, формування позитивної громадської думки щодо престижу державної служби.

Мета конкурсу – зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки.

Під час проведення конкурсу державні службовці пройшли онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, опрацювали тестові завдання в частині знання функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця, склали діловий документ та виконали завдання з володіння персональним комп’ютером.

За результатами конкурсних робіт переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стали завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Конотопської районної державної адміністрації Наталія ВАСИЛЬЧЕНКО (номінація «Кращий керівник») та головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Конотопської районної державної адміністрації Людмила АЛЕКСАНДРОВА (номінація «Кращий спеціаліст»).

Друге місце у конкурсі посіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Конотопської районної державної адміністрації Катерина ПИШУН (номінація «Кращий спеціаліст»), третє – провідний спеціаліст загального відділу апарату Конотопської районної державної адміністрації Ірина ГРИГОРЕЦЬ (номінація «Кращий спеціаліст»).

Вітаємо переможців та лауреатів І туру конкурсу «Кращий державний службовець», а володарям перших місць бажаємо натхнення та перемог у II обласному турі конкурсу у відповідних номінаціях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: