На Конотопщині відзначили Міжнародний день театру + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

З цієї нагоди містян і гостей Конотопа 27 березня запросили до яскравого театрального дійства на районний фестиваль драматичних колективів «Театральна веселка». Повідомляє відділ культури Конотопської районної державної адміністрації.

Цього року 10 колективів району продемонстрували справді веселкове розмаїття жанрів і форм представленого перфоменсу: від постановок класичних творів до сучасних мініатюр. До того ж  вищезазначений фест став ще й майданчиком для спілкування та обміну досвідом серед аматорських театральних колективів, адже на одній сцені виступають і досвідчені театрали, і юні пошановувачі Мельпомени.  Учасники фестивалю представили для огляду програму, яка включала вистави майже всіх театральних жанрів. Після перегляду творчих робіт справедливе журі фестивалю у складі викладача вищої категорії Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського Алли Скляренко, заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни Шерудило та начальника відділу культури Конотопської районної державної адміністрації Аліни Тимощук визначили переможців за номінаціями. Ними стали:

1) у номінації «Дитячі драматичні колективи»:

– І місце – дитячий драматичний колектив «Дивоцвіт» Шевченківського сільського клубу та дитячий драматичний колектив Юрівського сільського будинку культури;

– ІІ місце – дитячий драматичний колектив Бочечківського сільського будинку культури;

– ІІІ місце – дитячий драматичний колектив Вʼязівського сільського будинку культури;

2) у номінації «Дорослі драматичні колективи»:

– ІІ місце – драматичний колектив Соснівського сільського будинку культури;

3) у номінації «Народні драматичні колективи»:

– І місце – народний аматорський театр Шевченківського сільського клубу;

– ІІ місце – народний аматорський театр «Струни душі» Землянського сільського клубу.

Наприкінці фестивалю аматори художньої самодіяльності районного будинку культури: Єгор Дементов, Олександр Челишев, Ігор Карнаух та учасники танцювального гуртка «Невгамовні дівчата» порадували присутніх чудовими концертними номерами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: