На Конотопщині відзначили день безпечного Інтернету

Суспільство | 17:09, 8.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

4 лютого 2019 року учителі інформатики Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» взяли участь у вебінарі до Дня безпечного Інтернету.

5 лютого 2019 року в усіх освітніх закладах району проведений День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою його проведення є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Учні 7 – 11 класу закладів брали участь у онлайн-уроці «Безпечний інтернет» та долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

З метою захисту від сексуальних насильства та експлуатації через мережу Інтернет, поглиблення їх знань про безпеку в Інтернеті вчителями інформатики, класними керівниками було проведено цілий ряд заходів для учнів:

– уроки на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»;

– виховні години: «Безпечний Інтернет!»;

– бесіди: «Чому я провожу вільний час в онлайні», «Булінг і кібербулінг», «Комп’ютерна залежність – це небезпечно»;

– вікторини «День безпечного Інтернету»;

У ході заходів учні переглянули відео-ролик «Online сексуальне насильство над дітьми» та презентацію «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи ризик?».

Діти охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні старших класів визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: