На Конотопщині відсутня заборгованість по заробітній платі

Суспільство, Фінанси | 09:44, 16.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 травня під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, заступника голови комісії Тетяни ШЕРУДИЛО проведено чергове засідання Конотопської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

За інформацією відділу праці Управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації станом на 01.05.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня.

Спеціалісти Конотопського управління Головного управління державної фіскальної служби проінформували про повне погашення заборгованості з єдиного соціального внеску 5 фізичними особами-підприємцями.

На засіданні також були розглянуті питання про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості по страхових внесках, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське управління Пенсійного фонду України, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. На засідання були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила про необхідність вжиття дієвих заходів боржниками щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому; погашення юридичними та фізизичними особами – боржниками Конотопського району боргів зі сплати ЄСВ і погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та Конотопського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: