На Конотопщині відкрили 2 ФАПи

Медицина | 09:03, 8.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

  6 грудня після капітальних ремонтів відбулось відкриття  двох фельдшерсько-акушерських пунктів – у селі Тулушка Попівської сільради, і в селі Чорноплатове Присеймівської сільської ради.
Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА
Голова РДА Микола ГОРБЕНКО, виступаючи перед жителями громад, які були присутні на заході, зауважив, що галузі охорони здоров’я в Конотопському районі приділяється значна увага. В районі, всупереч загальноукраїнській тенденції, не будуть закривати сільські медичні заклади первинної ланки.
Відтепер у Тулушчанському ФАПі, нині оновленому, ошатному, теплому будуть обслуговуватись 411 чоловік населеного пункту, серед яких 315 дорослих осіб, 96 – дітей. За словами Попівського сільського голови Сергія САВЧЕНКА, з нового року орган місцевого самоврядування бере Тулущанський ФАП на фінансування. Для цього передбачено виділити близько 139 тисяч гривень.
У Чорноплатівському ФАПі гостей зустрічали завідувач закладу Тетяна ПАНЮТА і Присемівський сільський голова Ніна ДОЙНЕКО. За словами керівника органу місцевого самоврядування, цей будинок, що стоїть окремо від інших споруд, був побудований приблизно на початку минулого сторіччя. Тому, зрозуміло, потребував значного ремонту. До цього ФАП знаходився в іншому селі. Хоча саме Чорноплатове має найбільше населення – 500 чоловік, серед 6 інших населених пунктів сільради. Тож саме на це село, де найбільше соціальних об’єктів – школа, дитсадок, клуб, приходилось найбільше викликів. Цим питанням – перенести ФАП у приміщення, котре необхідно було відремонтувати, місцеві мешканці переймалися вже щонайменше десяток років. «Ми вдячні нинішнім керівникам району – голові РДА Миколі ГОРБЕНКУ та голові районної ради Анатолію БОЯРЧУКУ, які до нас дослухались, а з районного бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт старого приміщення», – зазначили сільські жителі.
У ході заходу, на який із радістю прийшли жителі села, голова РДА Микола ГОРБЕНКО наголосив:
Сьогодні ми чуємо багато розмов про те, що сільська медицина вмирає! Але це не про Конотопський район! Сьогодні ми відкриваємо 2 ФАПи – в Тулушці і в Чорноплатовому. ФАП має бути саме тут, де найбільше людей потребує медичної допомоги! Дякуючи тому, що депутати району підтримали таке рішення, виділили кошти, – вдалося капітально відремонтувати це приміщення. Щоб лікар надавав медичні послуги в комфортних умовах!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: