На Конотопщині виділили 40 тис. грн. на фінансування громадських проектів

Суспільство, Фінанси | 16:23, 29.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У приміщенні  Конотопської райдержадміністрації проведено ІІ та III етапи конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства, що здійснюють свою діяльність на території району.

Визначено рейтинг конкурсних пропозицій та переможців конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету.

Учора.ю 28 січня 2019 року проведено ІІІ етап конкурсу.

Члени конкурсної комісії з проведення конкурсу проектів індивідуально оцінили конкурсні пропозиції за відповідними критеріями.

Згідно з рішенням конкурсної комісії визначено рейтинг конкурсних пропозицій, на підставі якого, враховуючи загальний обсяг фінансової підтримки на реалізацію проектів організацій-переможців конкурсу за рахунок коштів районного бюджету (40 000 гривень) визначено проекти, розроблені громадськими організаціями, проектами-переможцями конкурсу та обсяги бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проекту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: