Художественная ковка

На Конотопщині відбувся конкурс проектів громадських організацій

Суспільство | 09:28, 21.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській райдержадміністрації провели ІІ і ІІІ етап конкурсу проєктів громадських організацій, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.

Під час ІІ етапу конкурсу свої роботи презентували: «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району»; «Конотопська міськрайонна у Сумській області організація інвалідів та ветеранів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»; «Конотопська районна організація ветеранів війни і праці організації ветеранів України» .

Цього ж дня проведено і ІІІ етап конкурсу. Члени конкурсної комісії індивідуально оцінили конкурсні пропозиції за відповідними критеріями.

Згідно з рішенням конкурсної комісії від 18.11.2019, відповідно до Порядку отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за результатамиіндивідуального оцінювання конкурсних пропозицій членами конкурсної комісії визначено рейтинг конкурсних пропозицій:

1 місце (243 бали) – ГО «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району» з проєктом «Шана та повага ветеранам»;

2 місце (240 балів) – ГО «Конотопська районна організація ветеранів війни і праці організації ветеранів України» з проєктом «Не будьмо байдужими»;

3 місце  (222 бали) –     ГО «Конотопська міськрайонна у Сумській області організація інвалідів та ветеранів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» з проєктом «Відлуння Чорнобиля».

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: