На Конотопщині відбулось свято народних талантів + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Конотопському районі відбувся творчий звіт району в рамках II етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!» присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.

У фойє районного будинку культури гостей свята зустрічала виставка декоративно-прикладного мистецтва митців району. У експозиції  можна було побачити авторські вироби, картини, ляльки мотанки, вироби з бісеру і природних матеріалів, виставку видань району.

Урочисто відкрили творчий звіт начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник, голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, голова Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко, депутат Конотопської районної ради Олександр Луговий.

У своїх виступах вони наголосили, що головною метою проведення фестивалю народної творчості є подальше зростання художнього рівня виконавської майстерності колективів і окремих виконавців,  відродження національних свят та обрядів,  залучення молоді до української народної творчості, збереження та підтримки історико-культурного багатства українського народу. Всі вони побажали творчим колективам  вдалих виступів.

За вагомий внесок в розвиток самодіяльного мистецтва, гідне представлення району на всеукраїнських, обласних культурно-масових заходах,

розвиток культури в селі, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури та з нагоди II етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!» присвячений 80-й річниці утворення Сумської області обласними і районними відзнаками були нагороджені очільники району, аматори сцени, депутати районної ради, голови ОТГ, а також керівники сільськогосподарських підприємств.

У звітному концерті взяли участь творчі колективи та виконавці – вокалісти, музиканти, хореографи та представники театрального напряму, які своїми виступами подарували насолоду глядачам, приємні відчуття та гордість за співочий Конотопський край.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: