На Конотопщині у 38 селах немає жодного магазину

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на апаратній наради при голові РДА було розглянуто питання стану здійснення контролю за виконанням виконкомами селищної та сільських рад делегованих повноважень, передбачених законодавством в галузі побутового та торговельного обслуговування населення.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Зі 144 торгових закладів району 62,5% – підприємства з продажу змішаних товарів, 31,9% – магазини продовольчих товарів. Режим роботи магазинів погоджується з органами місцевого самоврядування.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської райдержадміністрації Надія ОЛІЙНИК звернула увагу на проблемні аспекти функціонування торгової мережі району.

Серед основних – станом на 01.08.2018 в 38 населених пунктах району відсутні стаціонарні торговельні заклади, тому в цих селах здійснюється виїзна торгівля щонайменше два рази на тиждень.

Забезпечення населення району основним продуктом – хлібом та хлібобулочними виробами здійснює ПП „Хлібзавод „Дубов”язівський” та ПраТ „Конотопський хлібокомбінат”.

Для одиноких непрацездатних 397 осіб, які мешкають на території району (згідно списків, наданих територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району), ПП „Хлібзавод „Дубов”язівський” поставляє в 38 закладів торгівлі «соціальний» хліб, роздрібна ціна якого 7,80 грн., без торговельної надбавки.

Як наголосила Надія ОЛІЙНИК, дана послуга вказаній категорії населення, здійснюється в Сумській області тільки в Конотопському районі.

Моніторинг цін на основні продукти харчування в районі проводиться відділом щомісячно. Інформація щодо цінової ситуації на споживчому ринку району розміщується на офіційному сайті Конотопської районної державної адміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: