На Конотопщині триває збиральна кампанія

Аграрний сектор | 13:17, 28.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Керівники району Тетяна Шерудило та Анатолій Боярчук побували У ДП «Вирівське», де ознайомилися з ходом зернозбиральної кампанії, обговорили з його директором Олександром Сахном плани і перспективи на майбутнє, адже від процвітання підприємства залежить і забезпечення роботою жителів  Вирівської громади, і надходження до бюджету, і вирішення багатьох питань соціально-економічного розвитку сільської ради.

Як повідомив Олександр Сахно, на полях підприємства в цьому році чільне місце відведено озимій пшениці – нею засіяно 414 га. Також на площі 206 га засіяно овсом, просом – 50 га, гречкою – 45 га, соняшником – 200 га, для годівлі худоби вирощують кукурудзу на силос і багаторічні трави – люцерну, конюшину.

У ДП «Вирівське» займаються не лише рослинництвом, утримують 550 голів ВРХ, в тому числі 200 дійних корів.

До прийому зерна нового урожаю підготовлено зернотік – побудовано новий склад для зберігання зерна площею 1000 м³. Також перекрито дах майстерні для ремонту тракторів та іншої сільгосптехніки, матеріальний склад, столярну майстерню. Всі приміщення, техніка і обладнання готові до роботи, проведено обробку приміщення від хвороб і шкідників, проведено благоустрій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: