Художественная ковка

На Конотопщині триває робота із забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами

 Поділитися

Поділитися в

Це питання розглянули під час апаратної наради в Конотопській райдержадміністрації.

За словами начальника управління соціального захисту населення Ірини ЗАЇКИ, з початку 2019 року звернулося 139 осіб, з них 17 дітей з інвалідністю, видано 474 направлень щодо забезпеченням технічними та іншими засобами реабілітації.

Станом на 01 листопада 2019 року надійшло коштів на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації на суму 982 325 грн. Укладено 64 договори на суму 924 541 грн., що становить 94 % від загальної суми, – зазначила посадовець та відмітила, що у Конотопському районі продовжується робота серед осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення з питання виявлення потреби відповідно до індивідуальної програми реабілітації щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО дав доручення дав доручення відповідним виконавцям здійснити моніторинг наявності пандусів у місцях проживання (приватному секторі) осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю,  та провести аналіз потреби та можливостей забезпечення колясками – електроскутерами економічно активних осіб з інвалідністю-мешканців району за рахунок благодійників.

Джерело: http://knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: