На Конотопщині субсидія на оплату житлово-комунальних послуг була надана понад 65% домогосподарств

 Поділитися

Поділитися в

На даний час в Конотопському районі субсидію по оплаті житлово-комунальних послуг отримують 7,3 тис. сімей (65,2% від чисельності сімей в районі, що на 8,7 % менше ніж у 2016 році), субсидію на тверде паливо та скраплений газ – 2528 сімей (22,4%).

За інформацією Управління соціального захисту населення Конотопського району у 2017 році було проведено нарахування житлових субсидій населенню:

  • для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму майже 52 млн.грн., заборгованість станом на 01.01.2018 становила 19 млн.грн.;
  • для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на суму 7 млн..грн., заборгованість -181,1 тис.грн.

Призначення житлових субсидій регулюється Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 (зі змінами).

Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 06.08.2014 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами) прийняті єдині для всієї України норми житла та споживання комунальних послуг, на які може бути призначена субсидія. Згідно підпункту 7 пункту 3 зазначеної постанови для користування послугами з електропостачання з 1 січня 2018 року застосовуються такі соціальні нормативи: у житлових приміщеннях (будинках) -70 кВт г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 190 кВт г на місяць.

На підставі вищезазначеного, управлінням соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації було проведено перерахунок субсидії на електропостачання у зв’язку зі зміною соціальної норми з 90 кВт г на 70 кВт. г, що призвело до зменшенням розміру субсидії з електропостання з 1 січня 2018 року – йдеться у публікації Конотопської РДА.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: