На Конотопщині створять центр паліативної допомоги

Суспільство | 09:06, 14.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

У першій зустрічі, на якій розглядалося дане питання, взяли участь представники влади, благодійних організацій та фондів, медики. Вона проходила в Конотопському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Пацієнтами новоствореного Центру стануть діти та дорослі з тяжкими прогресуючими вродженими та спадковими захворюваннями нервової, опорно-рухової, дихальної та інших систем, значними відхиленнями у розвитку. Адже вони потребують постійного планового, амбулаторного супроводу мультидисциплінарної мобільної бригади фахівців, а при значному погіршенні стану – підтримки у паліативному стаціонарі. Тому створення Центру – на сьогодні вкрай важливе завдання»,– пояснив Головний лікар Центру ПМСД району Анатолій МАНЯК. Зазвичай Центр складається з амбулаторних мобільних бригад паліативної допомоги (лікаря, психолога, спеціального педагога, медичної сестри, а також інших необхідних фахівців).

Передбачається, що фінансова сторона проекту створення Центру буде втілюватись за рахунок усіх можливих джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством: це можуть бути державні кошти, кошти благодійних фондів та громадських організацій, приватна ініціатива тощо. Врегулюванням юридичної сторони створення даного Центру займатиметься Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: