На Конотопщині стартували змагання зі спортивної орнітології

Дозвілля, Конкурс | 13:22, 25.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Конотопщині відбувся старт велозмагання із спортивної орнітології “Великий день” із під віття вікового дуба на спортивному майданчику Вирівської школи.

Про це повідомляє Сергій Моторний на сторінці однієї зі спільнот у мережі Facebook.

Місце вибрано не випадково. Так як землі Виріської громади входять до території Сеймського регіонального ландшафтного парку і це найближче до міста Конотоп, звідки прибула частина учасників змагань. Птахів же аматорам доведеться вишукувати до заходу сонця по луках, побережжях та лісах. Куди вдасться добратися на велосипеді. Зброя – фотоаппарати чи відеокамери. Переможе той, хто надасть найбільшу кількість фото птахів, які можна ідентифікувати. За змаганням спостерігають відомі в Україні орнітологи і в їх числі наші земляки Микола Книш та Віталій Грищенко. Їх вердикт буде винесено через два дні, а вітання та нагородження переможців відбудеться орієнтовно 31 серпня.

Про місце і час буде повідомлено додатково. Сформувалось три команди інтузіастів : місцева Вирівська “Легенькі ластівки” та з гостей села “Конотопський велоклюб” (саме через “ю”) і ” Харадріус” (так величають латинню деяких куликів).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: