На Конотопщині служба у справах дітей регулярно здійснює рейди

Суспільство | 11:03, 12.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ – ЦЕ ГРОМАДЯНСЬКИЙ І ДЕРЖАВНИЙ ОБОВ’ЯЗОК БАТЬКІВ, ЗА ЯКИЙ ВОНИ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

На цьому наголосила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО під час профілактичних рейдів на території Дубов’язівської ОТГ.

Представники служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО та Альона ГАВРИЛЕНКО спільно з фахівцем із соціальної роботи Людмилою ГАМАН обстежили умови проживання 12 сімей, де виховуються діти під опікою, піклуванням, 2 прийомні сім’ї та 7 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

З батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей та недопустимості вживання спиртних напоїв, попередження насилля в сім’ї, торгівлі дітьми, а також попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

З дітьми проведені профілактичні заходи з питань профілактики негативних звичок та правопорушень.  За результатами рейду складені відповідні акти.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО вкотре нагадала, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Неприпустимо батькам розглядати виховання дітей як справу, якою вони можуть займатися чи не займатися. Це їхній громадянський і державний обов’язок, за який вони несуть відповідальність, – підкреслила Тетяна ТОЧИЛЕНКО.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: