На Конотопщині скасували карантин

Суспільство | 11:16, 30.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Конотопщина подолала африканську чуму свиней. У звязку з цим карантинні заходи з цього приводу скасовані. Таке рішення прийняла 29 вересня комісія ДНПК.

На території с. Попівка, де був зафіксований спалах хвороби, нарховується 2053 домогосподарств і пройдено 2053. У ході перевірки було складено 6 актів на вилучення  поголів’я   в 3 дворах, вилучено 8 голів.

На території села було встановлено 3 ветеринарно-поліцейські пости з цілодобовим чергуванням (ветслужби і поліції). Проведена 3-х разова дезінфекція приміщень, де утримувалося вилучене свинопоголів’я, дворів, загонів та місця спалення трупів.  Також проводилась дезінсекція та дератизація.

Серед населення проводилася і проводиться широка роз’яснювальна робота, зокрема, при проведенні обходів в населеному пункті розповсюджувалися пам’ятки та листівки.

За результатами обговорення комісія прийняла ряд рішень, серед яких зняття карантину з епізоологічного осередку – населеного пункту с. Попівка та встановлення обмеження на території Конотопського району на період 6 місяців з 29 вересня 2016 р по 27 березня 2017 р.

До відома: Відповідно до протоколу засідання від 15.09.2016 року експертною комісією ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій по с. Попівка визначено рівень надзвичайної ситуації  як „місцевий”, що дозволяє розпочати виплату відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої внаслідок запровадження карантину тварин (свиней) населенню с. Попівка Конотопського району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: