На Конотопщині систематично працюють з сім`ями, які опинилися у СЖО

 Поділитися

Поділитися в

Cпеціалістами Конотопського РЦСССДМ спільно зі службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення здійснено виїзд до Кузьківської сільської ради.

Про це повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА.

У ході виїзду обстежено 3 сім’ї, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, 2 опікунські сім’ї та сім’ю учасника АТО.

Як прокоментувала начальник відділу соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ Катерина САХНЮК, під час виїзду з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, попереджено про дотримання соціально-побутових умов проживання. Наголошено про необхідність підвищення рівня виховного потенціалу, про недопущення випадків зловживання алкоголем, раціональне використання коштів. Фахівці поспілкувалися з опікунами та поцікавилися вподобаннями вихованців. Акцентовано на важливості недопущення випадків залишення дітей без нагляду дорослих. Спеціаліст управління соціального захисту населення надав інформаційні консультації щодо пільг та соціальних допомог, які належать учасникам бойових дій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: