На Конотопщині штрафуватимуть за надмірний галас у лісі

Суспільство | 12:28, 25.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 1 квітня по 15 червня на Сумщині вже втретє оголошується сезон тиші — саме у цей період тварини починають масово розмножуватись, тому і забороняється шуміти у природному середовищі.

Про це прес-служба Сумської ОДА.

«Сезон тиші» — це природоохоронна кампанія, яка спрямована на захист і популяризацію тварин. У цей період забороняється проведення робіт і заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Такі заходи пов’язані з тим, що присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, створює «фактор турбування», який викликає у тварин стан постійної напруженості, порушує добовий ритм їх життєдіяльності.

За порушення цих вимог на винних осіб буде накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу від тридцяти до п’ятдесяти, а на посадових осіб — від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: