На Конотопщині селян турбує впровадження нових стандартів молока

Суспільство | 08:23, 5.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках проведення виїзних зустрічей з мешканцями району, голова Конотопської РДА Микола Горбенко спілкувався з жителями сіл Кузьки та Новоселівка.

Про це повідомляє райдержадміністрація.

Однією з актуальних тем, яку озвучила громада, є впровадження нових стандартів молока: як вони вплинуть на приватні домогосподарства та чи можна буде продавати «домашнє» молоко.

Микола ГОРБЕНКО, надаючи роз’яснення, зазначив, що Мінагрополітики відклало впровадження нових стандартів молока з січня на липень 2018 року.

Введення норм буде поступовим – передбачено перехідний період в два роки та повідомив, що у поточному році починають діяти урядові програми підтримки, спрямовані на розвиток малого фермерства.

Також, серед питань, що найбільше турбують мешканців цих населених пунктів були: проведення ремонту фельдшерського пункту, вуличного освітлення, надання медичних послуг сільському населенню в умовах впровадження медичної реформи та об’єднання громад та як буде відбуватися підвезення школярів до опорного навчального закладу у разі створення об’єднаної громади.

Звертались селяни і щодо роз’яснення процедури спилювання аварійних дерев, що знаходяться поблизу ліній електропередачі та можливості придбання службових велосипедів для листонош, які мають значну протяжність маршрутів доставки пошти.

З усіх питань було надано роз’яснення або обговорено можливі шляхи щодо їх вирішення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: