На Конотопщині рятувальники провели профілактичну роботу на сільгосппідприємствах + ФОТО

Безпека праці | 17:05, 19.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу ситуацію створюють спекотна погода, сухі хліба, техніка, яка задіяна на жнивах та, досить часто, людська недбалість і безвідповідальність. Найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів, необережно кинутий недопалок, іскри різного походження, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

Перед початком жнивної кампанії співробітники пожежної частини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу зі співробітниками сільгосппідприємств, нагадали основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур, готовності зернозбиральної техніки, агрегатів та автомобілів, комбайнів щодо оснащення первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками та заземлюючим металевим ланцюгом.

З працівниками сільгосппідприємств, які будуть задіяні під час збору врожаю, провели протипожежний інструктаж та вручили пам’ятки з застереженнями. особливу увагу звернули на підготовку хлібних масивів – обкоси та обпашку полів, первинні засоби пожежогасіння, встановлення запобіжних табличок з інформацією про заборону паління та використання відкритого вогню, перевірили комбайнерів та водіїв на знання правил пожежної безпеки при збиранні врожаю.

Рятувальники Конотопськ ого міськрайонного відділу УДСНС України у Сумській області нагадують, що чинним законодавством суворо забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та природної рослинності поблизу хлібних ланів у смугах відведення автомобільних доріг і залізниці. Це призводить до пожеж в лісових насадженнях та сусідніх полях, що завдає державі значних матеріальних та екологічних збитків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: